نمایش اطلاعات مطلب گزارش کاراموزی ساختمان سازی

  • تعداد فایلها: 2
  • 69113 بار مشاهده توضیحات
  • 133 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

گزارش اشکال

کاربر گرامی ، خواهشمندیم در صورتی که غلط املایی، اشکال تایپی و یا هر ایرادی که در درج این مطلب وجود دارد را از طریق فرم زیر به اطلاع متصدیان سایت برسانید تا مشکل مورد نظر رفع گردد. امیدواریم با همکاری و همراهی شما، بتوانیم مجموعه‌ای خالی از اشکال فراهم آوریم. این سایت مسؤولیتی در قبال محتوی مطلب ندارد، و مجاز به دخل و تصرف در متن آن نیست و می‌تواند اشکالات احتمالی که در مرحله ورود اطلاعات به سایت پیش آمده را تغییر دهد.
توضیحات و چکیده مطلب

در سپاهان شهر از ساختماني بازديد كرديم كه كافرماي اين پروژه ، شركت نماد ساختمان و پيمانكار آن مهندس مسائلي است. تاريخ تحويل زمين در قرارداد 15/11/81 و شروع به كار پيمانكار در تاريخ 1/2/82 بوده است كه طبق مفاد اين قرارداد بايد ساختمان تا تاريخ 1/3/83 به اتمام برسد. (البته اين قرارداد فقط در مورد سفت كاري ساختمان است يعني هنوز در مورد نازك كاري آن هيچ توافقي نشده بود)
در متن قرارداد ، مدت تجهيز كارگاه 46 روز و سفت كاري آن به مدت يك سال و شش ماه و انجام كارهاي متفرقه و برچيدن كارگاه به مدت 25 روز تعيين شده است.
زيربناي ساختمان 18700 متر است و ساختماني مسكوني است كه سه قسمت دارد. يك قسمت مياني و دو قسمت كناري (گودي) كه به صورت قرينه هستند. ساختمان پنج طبقه است و در هشت بلوك است كه چهار بلوك وسط و چهار بلوك در قسمت كناري است. كل ساختمان 128 واحد است. واحدها از 60 متر تا 90 متر هستند و ساختمان داراي پاركينگ است. [ البته دو گوديها شش طبقه اند (دو طبقه پاركينگ) و قسمت مياني پنج طبقه است.] دو تنة گوشه، سه متر نسبت به چهار تنة وسط پائين تر است. رامپ آن بتني است. فونداسيون آن 17 نوع تيپ دارد از نظر ابعاد و آرماتور.


ملاحظات:این گزارش شامل چند گزارش از بازدید ساختمانهای در حال ساخت است که مشخصات یکی از آنها در بالا ذکر شد. این گزارش فاقد تصویر است.
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت WORD WORD 28 191.5 کیلوبایت دارد خیر 1 67
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 28 222.45 کیلوبایت دارد خیر 0 66