نمایش اطلاعات مطلب زمين شناسي محيط زيست

  • سال انتشار: 1385
  • تعداد فایلها: 1
  • 70115 بار مشاهده توضیحات
  • 40 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

گزارش اشکال

کاربر گرامی ، خواهشمندیم در صورتی که غلط املایی، اشکال تایپی و یا هر ایرادی که در درج این مطلب وجود دارد را از طریق فرم زیر به اطلاع متصدیان سایت برسانید تا مشکل مورد نظر رفع گردد. امیدواریم با همکاری و همراهی شما، بتوانیم مجموعه‌ای خالی از اشکال فراهم آوریم. این سایت مسؤولیتی در قبال محتوی مطلب ندارد، و مجاز به دخل و تصرف در متن آن نیست و می‌تواند اشکالات احتمالی که در مرحله ورود اطلاعات به سایت پیش آمده را تغییر دهد.
توضیحات و چکیده مطلب

در مبحث زمين شناسي محيط زيست كنش و واكنش انسان با محيط زمين‌شناسي بررسي مي‌شود. زمين‌شناسي محيط زيست علمي است كه مورد قبول عامه واقع شده است. زمين شناسي محيط زيست در واقع يك موضوع جديد نيست و بطور كلي باسه شاخه از علوم زمين بيشتر در ارتباط است، ژئومورفولوژي، زمين‌شناسي اقتصادي و زمين‌شناسي مهندسي.
با اطلاع از زمين‌شناسي محيط زيست مي‌توان نيازها ، نحوه اداره محيط زيست ومديريت در امور زيست را بهتر فهميد. در زمين‌شناسي محيط زيست فقط مناطق روستايي و طبيعت اطراف ما بررسي نمي‌شود، بلكه محيط زيست‌هاي شهري و منابع آلوده‌كننده آنها نيز مورد تحقيق و كاوش قرار ميگيرد. از سال 2000 ميلادي حدود 5/3 ميليارد نفر از مردم جهان (50 درصد مردم جهان) در مناطق شهري زندگي مي كنند كه فقط 1 درصد مساحت زمين را شامل مي‌شود. در اين وضعيت است كه كنش و واكنش انسان و محيط زيست زمين‌شناسي بيشترين شدت را خواهد يافت و زمين‌شناسي محيط زيست بصورت عملي بيشترين كاربرد را پيدا مي‌كند. رشد شهرها وجود منابع آب، كاني‌ها و سنگها را ايجاب مي‌كند و مواد باطله و زباله‌هاي زيادي را باعث مي‌شود كه همين آسيب‌پذيري انسان به مخاطرات طبيعي را بالا مي‌برد و اين بايد در مديريت مورد توجه قرار گيرد. در اين تحقيق چنين مطالبي بررسي مي‌شود.
1فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 27 211.57 کیلوبایت دارد خیر 1 40