نمایش اطلاعات مطلب ورق ژئوممبران

  • تعداد فایلها: 2
  • 1940 بار مشاهده توضیحات
  • 11 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

گزارش اشکال

کاربر گرامی ، خواهشمندیم در صورتی که غلط املایی، اشکال تایپی و یا هر ایرادی که در درج این مطلب وجود دارد را از طریق فرم زیر به اطلاع متصدیان سایت برسانید تا مشکل مورد نظر رفع گردد. امیدواریم با همکاری و همراهی شما، بتوانیم مجموعه‌ای خالی از اشکال فراهم آوریم. این سایت مسؤولیتی در قبال محتوی مطلب ندارد، و مجاز به دخل و تصرف در متن آن نیست و می‌تواند اشکالات احتمالی که در مرحله ورود اطلاعات به سایت پیش آمده را تغییر دهد.
توضیحات و چکیده مطلب

ژئوسنتتيك ها
ژئوسنتتيك ها دسته اي از ژئومتريالها هستند كه در انواع پروژه هاي عمراني كاربررد دارند در ساخت اين محصولات از مواد پليمري (پلاستيك) استفاده شده است. متداولترين نوع اين مواد پلي استريلي ، اولفين ، كائوچو ، فايبرگلاسها و مواد طبيعي مي باشند. اين محصولات نقش فيلتراسيون ، جدا كننده ، زهكش و تسليح كننده را دارند ، هم چنين مانند سدي در برابر مواد سيال و گازها عمل مي كنند.

فوايد كاربردي ژئوسنتتيك ها :
ژئوسنتتيك ها شامل ژئوتكسايل ، ژئومربران ها ، ژئونت ها ، ژئوگريدها ، ژئوكامپوزيتها و غشاهاي بنتونيتي مي باشند. اين محصولات اغلب به همراه مصالح سنتي استفاده مي شوند.
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
فایل pdf گزارش تحقیقاتی ورق ژئوممبران درس مکانیک خاک و مهندسی پی PDF 27 897.45 کیلوبایت دارد خیر 0 5
فایل پاورپوینت ورق ژئوممبران PPT 65 39.6 مگابایت دارد خیر 0 6