نمایش اطلاعات مطلب سیمان پوزولان

  • سال انتشار: 1383
  • تعداد فایلها: 2
  • 69938 بار مشاهده توضیحات
  • 43 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

توضیحات و چکیده مطلب

مقدمه:

مساله ای که تا کنون در کشور ما کمتر بدان توجه شده است ، استفاده مجدد و مفید از زواید و ضایعات کشاورزی ، صنعتی ، معدنی و شهری است . سالانه میلیون ها تن از این ضایعات در کشور بوجد می آیند که چنانچه به درستی مورد بازیابی و مصرف قرار گیرند ، علاوه بر صرفه جویی قابل توجه اقتصادی ، در امر محافظت محیط زیست و پاک سازی آن نیز کمک فراوانی می کند .
نظر به اینکه ذخایر و معادن مواد اولیه تولید مصالح ساختمانی روزی رو به اتمام می گذارد و همچنین انباشته شدن ضایعات اعم از معدنی ، صنعتی و کشاورزی در محیط ، حیاط را به مخاطره می اندازد . و از همه مهمتر تعهد نسبت به آیندگان ایجاب می کند که تحقیقات جامعی بر روی مصارف ضایعات مختلف به عمل آمده و با ارائه راه حل های کاربردی نسبت به کاهش مصرف مواد اولیه و تولید ضایعات و به کارگیری ضایعات مختلف به عنوان ماده اولیه اقدام گردد . در ادامه به بررسی یکی از موارد استفاده از این ضایعات در صنعت ساختمان ، یعنی در تولید سیمان، می پردازیم.
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت WORD WORD 5 56.5 کیلوبایت دارد خیر 2 23
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 5 137 کیلوبایت دارد خیر 1 20