نمایش اطلاعات مطلب گزارش کاراموزی ساختمان سازی

  • تعداد فایلها: 2
  • 67844 بار مشاهده توضیحات
  • 198 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

توضیحات و چکیده مطلب

فعاليت هاي انجام شده :
اولين موردي كه در ساختن هر سازه اي مورد توجه است خاكبرداري محل براي رسيدن به محل خاك دِج و براي ساخت فونواسيون سازه و سپس تعيين جاهاي پي ها روي زمين و سپس اجراي پي ها
مي باشد . پي هاي زمين همانند پايه هاي ساختمان است كه كل بار ساختمان توسط ستونها به آنها منتقل شده و ساختمان روي زمين محكم مي ماند . به علت اينكه بار ساختمان زياد است پس نيروهاي وارده به طبع زياد بوده و بايد پي ها داراي ساختاري باشند كه هم بتوانند نيروهاي فشاري و هم كششي را تحمل نمايند ولي چون بتن داراي مقاومت فشاري زيادي است پس مي تواند نيروي فشاري وارده از طرف ساختمان را تحمل نمايد ولي در عوض مقاومت كششي آن مانند كليه مصالح ساكم است بهمين دليل در قطعات بتني در ناحيه اي كه الياف بتن تحت تاثير نيروي كششي مي باشد ميله گردهاي فولادي قرار مي دهند تا نيروي كششي را تحمل كند. در پي هاي متقه اي الياف نزديكتر به زمين تحت تاثير بيشترين نيروي كششي واقع مي شوند بهمين علت يك شبكه از ميله گرد در پائين پي قرار مي دهند.ملاحظات:این گزارش به صورت مصور است.
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت WORD WORD 27 1.16 مگابایت دارد خیر 1 115
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 27 1.1 مگابایت دارد خیر 0 83