نمایش اطلاعات مطلب گزارش کارآموزی ايمني صنعتي در آتشنشانی

  • تعداد فایلها: 2
  • 52608 بار مشاهده توضیحات
  • 34 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

توضیحات و چکیده مطلب

مقدمه
ايمني رمز هستي و حيات بشر است كه هر چه بر تاريخ حيات و تمدن بشري افزوده مي شود براهميت آن افزوده مي شود. زيرا زندگي انسان هر روز از روز قبل پيچيده تر مي گردد .
زندگي انسان و محيط زيست او را خطرات بسياري تهديد مي كند . اين خطرات گاه به طور مستقيم از ناحيه خود انسان بروز ميابد و گاه بصورت غير مستقيم در اثر ساخته ها و مصنوعات فكر بشر تجلي مي كند و گاه در اثر فعل وانفعالات بر زندگي او تاثير مخرب مي گذارد .
بلاياي مترقبه به صور مختلف و گاه به شكلي پيچيده تاثيرات مخربي بر زندگي بشر و محيط زيست او مي گذارند و از سويي ديگر بلاياي طبيعي همچون سيل و زلزله و... در اندك زماني طومار زندگي بسياري از انسان ها را در هم مي پيچند و نابود مي سازند .
زندگي انسان با پيچيدگي هاي رو به فزوني وبا اين همه آلودگي و نا بهنجاري هاي گوناگون روبروست و انسان همچنان در مبارزه با هر آن چيزي است كه حيات و ايمني او را تهديد مي كند .
آتش از جمله پديده هايي است كه آثار بسياري از خود در زندگي بشر بر جاي نهاده است . يك مثل قديمي چيني حقيقتي شگرف را بيان مي دهرد :

« آتش خدمتكار خوب اما ارباب بدي است .»

روشن است كه ايجاد آتش به صورت پديده اي سازنده و مثبت در حيـــات انسان ريشـــه در آگاهي و شعور او دارد * اما آنگاه كه آتش مخرب و نابودگر مي شود قطعا بر آگاهي و شعور انسان مبتني نشده است .پس بايد علل و عوامل وقوع آتش را هنگامي كه شكل مخرب و ويرانگر مي يابد * دقيقا شناخت و آنگاه از وقوع آن پيشگيري نمود و يا در صورت وقوع آن آن را كنترل و هدايت نمود.
ملاحظات:این گزارش، مربوط به رشته کارشناس فني صنايع - ايمني صنعتي است.
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 54 468.53 کیلوبایت دارد خیر 1 13
متن کامل گزارش با فرمت ورد (word) - با قابلیت ویرایش WORD 54 485 کیلوبایت دارد خیر 5 21