نمایش اطلاعات مطلب كنترل ترك خوردگيهاي فرسودة آسفالت بتوني و تجزيه و تحليل آن با استفاده از تكنيكهاي تجزيه و تحليل تصاوير ديجيتالي

  • عنوان مطلب: كنترل ترك خوردگيهاي فرسودة آسفالت بتوني و تجزيه و تحليل آن با استفاده از تكنيكهاي تجزيه و تحليل تصاوير ديجيتالي
  • سرفصل مربوط: رشته مهندسی عمران > پروژه های تحقیقاتی > روسازي راه
  • دانشگاه: آزاد چالوس
  • تهیه کننده(ها): حسين شاهپوري
  • سال انتشار: 1384
  • تعداد فایلها: 1
  • 66569 بار مشاهده توضیحات
  • 70 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

توضیحات و چکیده مطلب

آزمايش تسريع در امر ساخت كف خيابان كه در كنفرانس بين المللي سال 1999 انجام شد. هجدهم تا بيستم اكتبر سال 1991
دانشگاه كاليفرنيا در بركلي
مركز تحقيق كف خيابان
تهيه شده توسط : Reno, Nevada Clavk Scheffy
مقدمه:
مركز تحقيق (آسفالت) كف خيابان در دانشگاه كاليفرنياي بركلي براي تسريع در آزمايش كف خيابان از سال 1994 در آنجا واقع شده است. در اين تحقيق توجه بيشتر روي شكست فرسودگيهاي آسفالت كف خيابان بوده است. همانطوريكه ترك خوردگي، مدرك قابل مشاهدة اين شكست و فرسودگي است، يك روش قابل اعتماد و ثابت براي اندازه گيري و كشف تركها توسعه يافته است. روشهاي متعدد كشف ترك خوردگي به صورت دستي و ديجيتالي و طراحي كردن بررسي شده است.
اين روش توسط برنامة CAL/APT توسعه يافته و بكار مي رود كه در اين مقاله توصيف شده است و اثبات اين فرآيند هم شامل همين مي شود. روش CAL/APT و فلز آلات و نرم افزارات OFF-The-Shelf را بكار مي گيرد كه استفاده از آن را ساده و ارزان مي كند. به علاوه، برخي از مثالهاي تجزيه و تحليل ارتباط اطلاعات ترك خوردگي با اطلاعات بدست آمده از وسايل موجود است.
‍[برسي تحقيقات قبلي در مورد كشف و طراحي ترك خوردگيها و ارتباط آن با پروژة CAL/APT‍] اكثر محققين در جستجوي تعيين روشهايي هستند كه در آن آسفالت كف خيابان مي تواند به طور اتوماتيكي به منظور بررسي شرايط كف خيابان كشف و طراحي شود كه اغلب روي روشهايي كه طراحي اتوماتيكي و طبقه بندي تركها را با استفاده از تجهيزات و حركت در بزرگراهها ممكن مي سازد، متمركز هستند. در حاليكه اين تحقيق براي مديريت كف خيابان و نگهداري وسايل بكار مي رود و براي ظاهرسازي وسايل نقليه سنگين و (HVS) چهارچوبهاي آزمايش APT عملي نيست g بواسطة فضاي كاري محدود و ناحيه كوچك كف خيابان صورت مي گيرد، تركها در زمينه اي مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرند كه فضاي كاملاً پهن و مشخص وجود داشته باشد كه بواسط عواملي مثل در معرض آب قرار گرفتن تأثيرات حرارتي (گرم) و خرد شدن و صاف كردن به اينصورت درآمده باشند و ايجاد تمايز در مورد ترك خوردگيهاي اطراف كف خيابان بصورت اتوماتيكي كاملاً آسان است.
... (ادامه متن را در فایل مربوطه مشاهده نمایید)
1فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.

عنوان فایل فرمت تعداد صفحات حجم فایل قابلیت چاپ فشرده اعتبار تعداد دریافت
دریافت فایل با فرمت PDF PDF 9 147.12 کیلوبایت دارد خیر 1 70