نمایش اطلاعات مطلب اصول مشتري مداري در بانكها

  • سال انتشار: 1393
  • تعداد فایلها: 2
  • 3402 بار مشاهده توضیحات
  • 6 بار دریافت فایلها
  • گزارش اشکال

توضیحات و چکیده مطلب

مقدمه:
لحظه ورودمشتري به شعبه لحظه مهمي است ، تاثيري كه ما در چند ثانيه اول روي مشتري مي گذاريم در حفظ او به عنوان يك مشتري هميشگي بسيار موثر است .مشتريان راضي منبع سود شركتها هستند . شركتهايي كه نمي توانند مشتريان را راضي نگهدارند، در دراز مدت از بازار حذف خواهند شد . ارائه خدمات به مشتريان با كيفيت عالي و بطور مستمر ، موجب ايجاد مزيتهاي رقابتي براي شركت مي شود . مثلا " مي توانيم به موفقيت بانك رفاه كشورمان اشاره كنيم، به گزارش عصر ايران به نقل از روابط عمومي بانك رفاه ، بر اساس طرح سنجش ميزان رضايت مشتريان از نحوه ارائه خدمات دستگاههاي عمومي و دولتي كه هر سال از سوي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور انجام مي شود بانك رفاه در سال 88 و براي ششمين سال متوالي رتبه نخست مشتري مداري در گروه بانك و بيمه و رتبه دوم در بين كليه دستگاههاي اجرايي كشور را به خود اختصاص داده است كه اين امر به دليل ميزان اعتماد به مشتريان و نحوه اطلاع رساني صحيح به آنها بوده است .
سازمانهاي مشتري مدار درك اين سخن كه هميشه حق با مشتري است را سر لوحه برنامه هاي خويش مي دانند زيرا حضور مشتري در يك واحد اقتصادي علاوه بر آنكه سود مالي به دنبال دارد، امكان رقابت را نيز فراهم مي سازد . براي همين احترام به ارباب رجوع و تكريم مشتريان سالهاست كه در دنيا رواج پيدا كرده است .مسلماً براي مشتريان مشكلات سازمانها اهميت ندارد بلكه آنها ميخواهند كسي مشكلاتشان را حل نمايد و سازمان مشتري مدار سازماني است كه پاسخگويي به همين مشكلات را هدف خود مي داند و رضايت مشتري را سرمايه خود و ضامن برگشت سرمايه سازمان ميدانند .
2فایل موجود می‌باشد

برای دریافت فایلهای این پروژه بر روی فرمت مورد نظر کلیک نمایید. با هر کلیک، تعداد اعتبارهای لازم از شما کسر شده و لینک دریافت فایل در اختیار شما قرار میگیرد.