لوگوی پایگاه مقالات علمی ایران

پایگاه پژوهش، دانلود پروژه و تحقیقات دانشجویی

 • اخبار پایگاه پژوهش

  دانلود رایگان پروژه ها و تحقیقات دانشجویی

  کلیه پژوهشگران و دانشجویان گرامی می توانند با ارسال پروژه ها و تحقیقات خود، به صورت رایگان به عضویت مجموعه سیویلیکا در آمده و فایلها و پروژه های ارائه شده در سایت پژوهش را دریافت نمایند. پروژه های ارسالی باید دارای شرایط اعلام شده باشند. به منظور اطلاع از نحوه ارسال پروژه ها و شرایط عضویت رایگان صفحه زیر را مطالعه نمایید.

  عضویت رایگان در پایگاه پژوهش»

 • اخبار پایگاه پژوهش

  پوشش رشته های دانشگاهی در پایگاه پژوهش

  پایگاه پژوهش در حال گسترش حوزه های تحت پوشش خود به کلیه رشته های دانشگاهی می باشد و سعی می شود که همه رشته های دانشگاهی در این مجموعه ارائه شوند.

 • اخبار پایگاه پژوهش

  نحوه دسترسی به پروژه ها و تحقیقات پایگاه پژوهش

  پایگاه پژوهش یکی از زیر مجموعه های سایت سیویلیکا می باشد. بیشتر فایلهای پایگاه پژوهش رایگان می باشند و کلیه افرادی که حساب کاربری سیویلیکا را دارند، می توانند به رایگان فایلها و پروژه های دانشجویی را دانلود نمایند. کاربران با داشتن حساب کاربری سیویلیکا، علاوه بر پایگاه پژوهش، می توانند مقالات عملی کنفرانسها و ژورنالها را در پایگاه سیویلیکا و همچنین ایبوکهای تخصصی را از سایت لایبرریا با همان حساب کاربری دریافت نمایند. عضویت در مجموعه سیویلیکا سریع و ساده است. اگر تاکنون عضو مجموعه سیویلیکا نشده اید، به صفحه زیر مراجعه نمایید:

  عضویت در مجموعه سیویلیکا »

 • اخبار پایگاه پژوهش

  راه اندازی سایت پژوهش

  پایگاه پژوهش با هدف جمع آوری و ارائه کامل دست آوردهای دانشجویی از سال 1386 آغاز به کار نموده است. در این پایگاه پروژه ها و تحقیقات دانشجویی و دانشگاهی که در قالب دروس دانشگاهی انجام می شود، به صورت عمومی قابل دریافت و دسترسی می باشد. محتوای این پایگاه در حال تکمیل بوده و پروژه ها و مطالب جدید به آن افزوده می شود.